sayebanshargh

2024-07-15 6:49 ق.ظ

شماره تماس : 09183658663

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

ایزوگام سایبان شرق

 

"</p

تاریخچه ایزوگام

 

ایزوگام اولین بار در دهه 50 در ایران توسط شرکت ایزوران تولید شد. هدف اولیه این شرکت تولید الیاف شیشه ای برای عایق بندی با کمک دانش فنی آلمان بود. با افزایش شهرنشینی و ساختمان سازی نیاز به عایق مقاوم به جای روش های سنتی بیشتر شد. از این رو در سال 1354 شرکت ایزوران اولین محصول خود تحت عنوان ایزوگام را تولید کرد. این شرکت متخصصین خود را جهت دستیابی به دانش فنی تولید این محصول به ایتالیا فرستاد. فاز تولید این محصول به طور رسمی از سال 1354با ظرفیت 3 میلیون متر مربع در سال شروع شد. امروزه ایزوگام ها بخش جدایی ناپذیر ساختمان سازی برای عایق کردن قسمت های مختلف منزل می باشند.  ایزوگام در واقع مهمترین عایق رطوبتی به شمار می رود. در این مقاله درباره ایزوگام دلیجان مطالعه میکنیم:

ایزوگام دلیجان

شهرستان دلیجان در استان مرکزی، قطب اصلی تولید ایزوگام در کشور می باشد.این شهر با داشتن صد ها کارخانه ایزوگام و تولید سالانه بالای 4 میلیون متر مربع رتبه اول را در کشور دارا می باشد. اما پیشینه این صنعت مهم از اوایل دهه 70 توسط شرکت ایزوران و با تکیه بر دانش مهندسان ایتالیایی و خریداری و نصب دستگاه های مجهز در این شهرستان شروع شد که باعث شد شهرستان دلیجان قطب اول تولید ایزوگام در کشور شود.
کشور های همسایه ایران از جمله عراق،پاکستان،آذربایجان و… و برخی از کشور های اروپایی از مهم ترین مشتریان ایزوگام دلیجان می باشند که سالانه میلیون ها دلار ارزآوری را برای کشور عزیزمان ایران به همراه دارند.

ایزوگام سایبان شرق دلیجان

 

"</p

شرکت ایزوگام سایبان شرق دلیجان نیز تنها 10 سال بعد با هدف تولید ایزوگام با کیفیت و اشتغال زایی در این زمینه از سال 1387 شروع به کار کرد. در این شرکت 15 نفر به صورت مستقیم و بالای 100 نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار شدند. این شرکت هم اکنون با تولید باکیفیت ترین محصولات، مطابق با استاندارد ملی ایران، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایزوگام در شهرستان می باشد. انواع مختلف ایزوگام های تولیدی این شرکت را می توانید در قسمت محصولات همین وبسایت مشاهده و برای مشاوره و خرید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا