sayebanshargh

2024-07-15 6:31 ق.ظ

شماره تماس : 09183658663

عایق بندی استخر |بهترین روش های آب بندی استخر

عایق بندی استخر |بهترین روش های آب بندی استخر

عایق بندی استخر با ایزوگام

عایق های استخر

یکی از سازه هایی که بیشترین امکان تخریب به خاطر وجود رطوبت در آن وجود دارد استخر ها می باشند. این قسمت از ساختمان را معمولا دو یا حتی چند لایه عایق رطوبتی استفاده می کنند تا دچار نشست و نشتی آب نشود. در این مقاله قصد داریم چند عدد از مهمترین عایق بندی استخر رو برای شما معرفی کنیم. یکی از مهمترین عایق ها برای این قسمت ایزوگام می باشد که جلو تر به آن می پردازیم.

عایق بندی استخر بر پایه قیر

"</p

یکی از بهترین عایق های برپایه قیر دراین قسمت همان ایزوگام می باشد. این عایق بسیار مرغوب تا 99 درصد از نفوذ رطوبت و خراب شدن بدنه استخر حلوگیری می کند که معمولا بعد تمام شدن ساخت استخر یک لایه سیمان روی آجر را می پوشاند و سپس یک لایه ایزوگام(برای عایق بندی استخر ) و بعد از آن دوباره سیمان روی ایزوگام قرار میگیرد و کاشی کاری می شود. استفاده از ایزوگام روش جدید می باشد در گذشته از قیروگام (قیرگونی)برای این منظور استفاده می کردند. برای خرید انواع ایزوگام مرغوب می توانید به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

عایق رنگی

عایق رنگی استخر

این عایق ها بر پایه رنگ های اکرلیک می باشد یک به صورت رنگ آمیزی می باشد البته که این نوع رنگ ها معمولا با مواد نانو نیز ترکیب می شود زیرا مواد نانو آب گریز می باشند و آب به آن ها نفوذ نمی کند. مزیت استفاده از این نوع روش برای عایق بندی استخر استفاده سریع از آن است البته این روش برای استخر هایی که کاشی شده اند مناسب نمی باشد.

عایق چسب بتن

چسب بتن
این نوع عایق امروزه بسیار مرسوم می باشد و برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به استخر استفاده می شود البته که برای استفاده از این نوع چسب بتن حتما باید آن را با بتن و سیمان مخلوط کنید البته اگر سیمان مقداری نم داشته باشد بهتر است زیرا اینجوری چسب بتن بهتر عمل می کند. این عایق بیشتر برای استخر های جدید مناسب می باشد .

عایق رزین

اگر به دنبال آب بندی استخر می باشید رزین ها می توانند گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای باشند این گزینه برای سازه های جدید و حتی قدیمی بسیار مناسب می باشد. البته استفاده از این نوع عایق هم بسیار راحت می باشد.

بطور کلی اگر به دنبال یک محصول عالی برای عایق مناسب هستید ایزوگام که یک روش مرسوم و همیشگی می باشد انتخاب بسیار خوبی است زیرا نسبت به بقیه موادی که گفته شد طول عمر بیشتری دارد همچنین این محصول درصد نفوذ رطوبت را به شدت کاهش می دهد اگر برای خرید این محصول نیاز مند مشاوره می باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا